دانلود Graphing Calculator PRO/EDU 3.5.89 – ماشین حساب پیشرفته اندروید

Graphing Calculator PRO/EDU یکی از پرطرفدارترین، بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای ماشین حساب با قابلیت رسم نمودار برای سیستم عامل اندروید می باشد که با دارا بودن امتیاز 5 از 5 در پلی استوری برترین ماشین حساب موجود در مارکت می باشد! این نرم افزار با قابلیت های بی نظیر خود بدون شک بهترین ابزار برای دانش آموزان و دانشجویان خواهد بود و می توانید جایگزینی عالی برای ماشین حساب های بزرگ و … باشد. با این نرم افزار شما قادر خواهید بود که نمودارهای دلخواه خود را رسم کنید و محاسبات متعدد را انجام دهید. انواع نمودارهای مختلف از جمله نمودار قطبی، نمودار توابع ضمنی، نمودار تقاطع و … را بکشید و یا محسابات مختلف ماتریس، فراکسیون، مشتقات، اعداد مختلط و … را در محیطی ساده انجام دهید و تجربه ی بهترین ماشین حساب را در اندرویدفون خود به ارمغان بیاورید.
اپلیکیشن فوق العاده و بی نظیر Graphing Calculator PRO/EDU هم اکنون در پلی استوری با قیمت 4.99 دلار به فروش می رود که از قابلیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :
* انجام دادن محاسبات ساده ی + ، – ، * ، / ، ÷
* انجام آسان محاسبات لگاریتم و توان
* امکان رسم نمودارهای مختلف با پشتیبانی از توابع چندگانه
* امکان کشیدن توابع ضمنی تا درجه ی 2ND
* امکان رسم نمودار های قطبی ( R = cos2θ )
* امکان ردیابی مقادیر تابع و دامنه
* امکان زوم و بزرگنمایی نمودارهای برای بررسی دقیق تر
* امکان انجام کسرهای ساده و پیچیده
* انجام معادلات خطی، درجه دوم و ریشه های تقریبی چند جمله ای
* امکان انجام تمام محاسبات سینوس، کسینوس، تانژانت و …
اگر مایلید ماشین حساب فوق پیشرفته ی Graphing Calculator PRO/EDU را در اندرویدفون خود تجربه کنید، ساروید آخرین نسخه ی آن را به صورت رایگان و با لینک مستقیم در اختیار شما قرار می دهد و امیدوار است که موردپسندتان واقع گردد …
تغییرات نسخه ی v3.5.89 : (نسخه ی پچ شده!)
* رفع اشکالات و بهبود عملکرد برنامه
 

 

 

 
 

نقد و بررسی ها

0

0/5 (0 امتیاز)